środa, 28 grudnia 2011

Ważne

Słuchajcie, mam naprawdę dosyć waszych komentarzy odnośnie mojej bujnej wyobraźni i prawdziwego wyglądu. Piszę FIKCYJNE opowiadanie o moich idolach. Nawet nie mam na imię Dominika. Jestem Karolina i mam 15 lat. Zamieściłam te zdjęcia by przybliżyć wam wygląd głównych bohaterów, by łatwiej wam było wyobrazić sobie to, co tu piszę. Nigdy nie czytaliście książek w pierwszoosobowej narracji?! Czy Stephenie Meyer autorka zmierzchu miała na imię Bella i miała 17 lat? Nie! To opowiadanie jest całkowicie wymyślone i jeśli jeszcze raz zobaczę taki komentarz to obiecuję, że ten blog usunę.

12 komentarzy:

 1. Nie przejmuj sie! Pisz dalej ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Błagam nie usuwaj tego bloga, bo kocham twoje opowiadanie i z niecierpliwością czekam na następny rozdział :)

  OdpowiedzUsuń
 3. następny rozdział ;*
  love.

  OdpowiedzUsuń
 4. Pamiętaj jedno malina: ludzie bez wyobraźni nie są wiele warci, więc się nie przejmuj... ;**

  Pisz dalej ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie usuwaj tego bloga ;) Nie przejmuj się niektórymi komentarzami jak Tobie one nie przypadły do gustu ;) Pisz dalej :) bo wszyscy czekają na nowe rozdziały ;);) :*

  <>

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie usuwaj bloga :) Piszesz świetną historię :) Jeśli niektóre komy ci nie przypadły do gustu to się nimi nie przejmuj :) Wszyscy czekamy na nowe rozdziały i mamy nadzieję że się niedługo pojawią :)

  << NathanFunClub >>

  OdpowiedzUsuń
 7. Maaalina nie usuwaj tego bloga.. on jest świetny.. a 'bujna wyobraźnia' to ja uważam za komplement .. ! ; ) pisz dalej .

  OdpowiedzUsuń
 8. nie usuwaj bloga. mnie się baaaardzo podoba jak piszesz, i czekam na następne rozdziały równie ciekawe jak są :D

  OdpowiedzUsuń
 9. nie przejmuj się , bo zawsze musi znaleźć się jakiś idiota który nie ma życia tylko musi je utrudniać innym . ;p

  OdpowiedzUsuń
 10. Twój blog spodobał mi się już od pierwszego rozdziału. Doceniam twoje poczucie humoru, dzięki któremu to co piszesz nie jest ani trochę nudne. Niektórzy nie znają się kompletnie na pisaniu i wypisują później głupoty. Ale nie przejmuj się i pisz dalej, bo naprawdę jesteś w tym świetna. Jeśli możesz dodaj jutro kolejny rozdział, wiele osób czeka na niego z niecierpliwością :)) Mam tylko prośbę: pisz troszkę dłuższe, bo czuję mały niedosyt, jest super. Życzę weny i jeszcze wielu tak wspaniałych rozdziałów. Pozdrawiam serdecznie i czekam na nexta. ;**

  OdpowiedzUsuń
 11. nie przejmuj się, widzisz ile jest fanów Twojego bloga? Już z niecierpliwością czekam na kolejne rozdziały :)

  OdpowiedzUsuń
 12. kiedy następny rozdział ? ;]
  noo .. bo już nie mogę się doczekać ;p

  OdpowiedzUsuń